facebook

Menü

SEÇKİN ORTADOĞU VE TÜRK MUTFAĞI

Al Sharq Menu

Akşam Yemeği

Eşsiz Lübnan Mutfağı

KEŞFET


Eşsiz Orta Doğu ve Lübnan Mutfağı Menüleri
Farklı lezzetler denemek istediğinizde tercih edebileceğiniz Orta Doğu mutfağı menüsü birbirinden farklı lezzetlere ulaşmanızı sağlamaktadır. Özel olarak hazırlanmış menü üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde akşam yemeğinizi daha önceleri yemediğiniz tatları deneyerek daha keyifli hale getirebilirsiniz. Değişen menü seçenekleri dilediğiniz her durumda Türk, Lübnan veya Orta Doğu mutfağından tercihler yapmanızı sağlamaktadır.
Hazırlanmış olan Türk mutfağı menüsü alışık olduğunuz lezzetleri farklı şekillerde denemenizi sağlamaktadır. Menü içeriğinde mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, tatlılar, içecekler ve daha pek çok farklı seçenek bir arada sunulmaktadır. Restoranda akşam yemeği için tercih edebileceğiniz mutfak seçenekleri değişmektedir. Hazırlanan menü üzerinden yapılacak tercihler sayesinde denemek istediğiniz farklı lezzetleri deneme imkanı elde edebilirsiniz.

Dünya Mutfağından Seçmeler
Özel olarak şefler tarafından hazırlanan farklı lezzet seçenekleri şık sunumları ile öncelikle gözünüze hitap etmektedir. Restoranımız tarafından hazırlanmış olan set menü aynı anda meze, ara yemek, ana yemek, içecekler ve salatalar gibi bütün seçenekleri bir arada tercih etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede tek tek inceleme yapmak zorunda kalmadan aynı anda hazırlanmış olan menüler üzerinden tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Her mevsim değişen menü seçenekleri Türk mutfağı veya Ortadoğu mutfağı üzerinden tercih yapmanızı sağlamaktadır.
Damak zevkinize hitap edecek birbirinden farklı lezzetler üzerinden hazırlanmış olan menüler aradığınız seçeneklere ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Ana yemek, ara yemek, salatalar, mezeler, tatlılar gibi pek çok farklı seçenek de Türk, Lübnan ve Ortadoğu mutfağı üzerinden tercih yapılması sağlanmaktadır. Özel olarak hazırlanmış menüler farklı seçenekleri aynı anda denemenizi imkan sağlamaktadır. Restoranda denemek istediğiniz lezzetler konusunda detaylı bilgi almak istediğiniz her an sistem üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde menü seçeneklerini inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Nargile Seçenekleri
Farklı aromalara sahip nargile seçenekleri için sistemde yer alan seçenekler detaylı bilgi elde etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede özellikle kafede nargile keyfi yaşamak istediğiniz her durumda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı aroma seçenekleriyle hazırlanacak tercihler yapabilirsiniz. Özel olarak yapılan hazırlama işlemleri sayesinde en iyi şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır.
Restoran içerisinde veya kafe bölümünde istediğiniz her durumda farklı menü seçenekleri üzerinden yapacağınız tercihler sayesinde sunulan lezzetleri deneme imkanı bulabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan menüler tercih edebileceğiniz daha fazla seçeneğe ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle yapacağınız incelemeler sonucunda seçmiş olduğunuz farklı menüler üzerinden lezzetler deneyebilirsiniz. Özellikle romantik yemek için menü üzerinden her damak zevkine uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.